Půjčky se zástavou: nebankovní, americké hypo.

20.07.2014 07:20
Půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny pro klienty, kteří vlastní nemovitost např. rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, chatu, pozemek atd. a potřebují získat finanční prostředky rychle, bez složité byrokracie a návštěv bank. Naše půjčky se zástavou jsou nabízeny bez nesmyslných poplatků předem, bez nahlížení do registru dlužníků a bez potvrzení příjmů. Úvěrem se zástavou nemovitosti lze vyřešit také vyplacení stávajících zástav, dluhů nebo exekucí = konsolidace úvěrů.
--------------------------------------------------------------------------------
U nás si lze vybrat z poměrně širokého sortimentu úvěrů ručených nemovitostí.
Vybrat si můžete z nebankovních hypoték prověřených společností zakládajících si na osobním jednání Cash Broker, či Smart Hypo, působících po celé ČR. Výše půjčky se pohybuje v rozpětí 50-70% hodnoty dané nemovitosti a splatnost lze nastavit až na 25 let (s ohledem na druh produktu a celkovou částku). Vše samozřejmě bez nahlížení do registru neplatičů a bez skrytých poplatků. Nemovitost může být i ve vlastnictví třetí osoby (spoludlužníka).
--------------------------------------------------------------------------------
Dále u nás naleznete levnou americkou hypotéku – u tohoto úvěru se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a parametry půjčky přizpůsobujeme daným požadavkům konkrétních zákazníků, spolupracujeme totiž s několika prověřenými investory a klientovi se snažíme tzv. půjčku ušít přímo na míru. Výše půjčky se pohybuje do 60% hodnoty zastavované nemovitosti a záleží především na lokalitě a stavu dané nemovitosti. Zdarma nabízíme konzultace, odhad nemovitosti a posouzení. S klienty jednáme zcela narovinu a všechny informace uvádíme ihned bez zbytečný skrupulí.
--------------------------------------------------------------------------------
Více podrobností k půjčkám se zástavou naleznete na na šich stránkách, kde můžete vyplnit jednoduchý, nezávazný a bezplatný online formulář. Dotazy směřujte na náš email "pujcka@iprofiuver.cz". Neváhejte a kontaktujte nás, úzce spolupracujeme s několika prověřenými investory, kterých je opravdu málo!
Jméno a příjmení iProfiúvěr
E-mail pujcka@iprofiuver.cz
www http://iprofiuver.cz/pujcky-se-zastavou-nemovitosti
Telefon  
Kraj Moravskoslezský