Půjčky bez registru

Pokud hledáte úvěr, či půjčku bez zbytečného papírování a problémů, pak si vyberte půjčku bez registru a poplatků předem. Dnes již jistě každý ví, že ne všechny nebankovní společnosti poskytující půjčky a úvěry pracují opravdu korektně.
Dávejte si pozor především na jednu klasickou fintu, kterou podvodné firmy využívají. Nejprve Vám slíbí půjčku za naprosto skvělých a úžasných podmínek, ale kladné vyřízení má jeden háček a to složením nemalého poplatku předem. Už v tuto chvíli můžete tušit problémy.

Dbejte na výběr a nenechte se zlákat příliš výhodnou půjčkou!

 Takováto nebankovní společnost provede, často jen naoko, kontrolu Vašeho registru a k velkému překvapení zjistí, že v něm máte záznam. A náhle vidina velmi výhodné půjčky se tak kvůli registru rozplyne a rovněž Vašemu již zaplacenému poplatku můžete dát sbohem.
Proto se nenechte zlákat, pokud Vám někdo nabízí až podezřele výhodné podmínky u nabízené půjčky, či úvěru.

Půjčky inzerce

Rychlá půjčka

01.03.2014 22:57
Půjčka do 50000kč na ruku volejte 731567402 nebo pište Jméno a příjmení Zdeňka Vašíčková E-mail z.vasickova@seznam.cz www   Telefon 731 567 402  

Nebankovní půjčka pro podnikatelé i zaměstnance

08.08.2013 23:21
Nabízíme rychlou půjčku od soukromého investora. Naše půjčka má spoustu výhod. - neplatíte poplatky - rychlé vyřízení online - rychlé vyplácení peněz - nevadí nám záznam v registru - možnost předčasného splacení - možnost bezplatného odkladu splátek - nízké úroky - zaměstnance (OP, p.o.p, výpis z...
<< 1 | 2 | 3