Půjčky SMS

Stačí jen napsat krátkou SMS, která Vám pomůže z akutní finanční tísně. Pokud potřebujete půjčit rychle pár set nebo tisíc korun a víte, že za pár dní či týdnů je splatíte, je pro vás SMS půjčka tou správnou volbou.

  • SMS půjčky patří mezi tzv. nebankovní půjčky nebo také tzv. půjčky bez ručitele. Pro jejich schválení nemusíte podstoupit zdlouhavé vyřizování s nejistým výsledkem. Stačí Vám jen poslat SMS a nemít záznam v registru dlužníků (SMS půjčky totiž nepatří mezi půjčky bez registru).

SMS půjčky jsou rychlé peníze

  • Peníze máte velmi rychle, peníze je možné obratem zaslat po přijetí žádosti.
  • Rychlé SMS půjčky mají jasně stanovené nízké provize.

Omega půjčka SMS do 5000,- Kč

Jestliže máte třeba porouchané auto, nečekané výdaje za drahé léky nebo výhodný nákup ve výprodeji. V životě nastává spousta situací, kdy je prostě potřeba aspoň pár tisíc navíc.
Pro tyto náhlé  případy je tu rychlá půjčka do 5000 Kč. Solventním klientům se posílají při poskytnutí OMEGAPŮJČKY do 5 000 Kč rovnou na účet – stačí se jen zaregistrovat, poslat SMS s žádostí a už za půl hodiny můžete mít peníze na účtu.
 
Pro získání půjčky...
 

Půjčka SMS CreditOn

Tato krátkodobá půjčka je dobrým řešením v situacích, kdy nutně potřebujete malou peněžní částku na krátkou dobu a víte, že ji budete moci brzy vrátit. Při SMS CreditOn půjčce není třeba složitého papírování . Krátkodobé půjčky se totiž řadí mezi nebankovní půjčky, které můžete vyřídit v pohodlí svého domova.

Pro získání půjčky...
www.crediton.cz